Meedia/Media

Hollandi keeles // in Dutch

Pol Motors Gasgas Team contracteert Joosep Pärn (motocrossplanet.nl, 11.11.22)

Inglise keeles // In English

Episode 4 – OverEestimate with Joosep Pärn (Tinus Nel, Velospitty Speed Talk 1.09.20)

Eesti keeles // In Estonian

2023

“Küllaltki pingeline võistluspäev tuleb ka MX2 klassis, sest Kaarel Tilk juhib Joosep Pärna ees vaid kuue punktiga.”

Nädalavahetusel selguvad Eesti meistrid motokrossis (Sandra Soomets, Delfi 28.08.23)

“MX2 klassis oli kvalifikatsioonis parim Joosep Pärn, talle järgnesid Kaarel Tilk ja Jan Jakobson. Avasõidus tegi parima stardi Pärn, kes Tilga ja Jakobsoni ees sõitu juhtima asus. Esimese ringi lõpus tegi Tilk aeglases kohas sõiduvea ja kukkumise järel langes ta viiendale kohale. Teistest eraldusid peagi Pärn ja Jakobson. Pärn hoidis kogu sõidu jooksul kindlalt liidrikohta ja kuigi Jakobson vahepeal talle täiesti seljataha jõudis, siis esikoht justkui ohtu ei sattunud. Viimasel ringil hakkas aga juhtuma. Pool ringi enne lõppu suretas Pärn kurvis tsikli välja. Ta sai selle kiirelt käima ja oma liidrikohta ei kaotanud, kuid Jakobson pääses talle täiesti seljataha. Kurv hiljem Pärn kukkus ja Jakobson sõitis talle tagant sisse ning kukkus ka tema. Kiiremini sai liikuma Jakobson, kes tänu sellele ka sõiduvõidu teenis. Pärn tuli finishisse teisena ja Tilk kolmandana. Pärn selgitas hiljem, et tsikli siduril tekkisid sõidu lõpus probleemid ja sellest ka need eksimused.

MX2 klassi teine sõit kujunes selle hooaja üheks põnevaimaks. Stardi järel võttis liidrikoha enda kätte Jakobson, teisele kohale asus Tilk ja kolmandale kohale Pärn. Pärn suutis kohe sõidu alguses Tilgast mööda saada, kuid üsna pea pani ta korraks külje maha ja langes tagasi kolmandale kohale. Sõidu edenedes tõusis neljandale kohale Martin Michelis, kes seejärel hakkas kiiremaid ringe tegema ning püüdis ka esikolmiku kinni. Ühel hetkel oli esinelik vaid paari sekundi sees ja publik sai võima vaatemangu osaliseks. Ennast kogunud Pärn suutis Tilgast uuesti mööduda, samaga sai seejärel hakkama ka Michelis. Michel püüdis mööduda ka Pärnast, kuid ta kukkus suurel kiirusel hüppel ja sellega oli tema sõit tehtud. Pärnal jätkus kiirust ka Jakobsonist mööduda ja talle kuuluski lõpuks esikoht. Jakobson tuli finishisse teisena ja Tilk kolmandana.

Võistluspäeva lõpetas Pärnu Kuninga tiitli sõit, kus tulid rajale MX1 ja MX2 klassi sõitjad. Mõlemale klassile jagati ka selles sõidus Eesti meistrivõistluste punkte. Stardi järel asus sõitu juhtima Tanel Leok, talle järgnesid Karel Kutsar ja Aron Lenzius. Peagi tõusis kolmandale kohale aga Andero Lusbo ja neljandale kohale Gert Krestinov. Lusbol kolmandaks sõiduks jaksu ei jagunud ja Krestinov sai temast kiirelt mööda ning läks püüdma esimest kahte. Sõidu jooksul suutiski Krestinov liidritele läheneda, kuid päris kätte ta kahte esimest ikkagi koradgi ei saanud ning Gert lõpetas sõidu kolmandana. Kutsar püsis kogu sõidu Leoki seljataga ja viimastel ringidel andis ta endast kõik, et liidriks tõusta, kuid Leok oli kindel ja võttis ikkagi esikoha. MX2 klassi arvestuses oli parim Pärn, teine Tilk ja kolmas Jakobson.

MX1 klassis teenis etapivõidu 72 punktiga Tanel Leok, teine oli 67 punktiga Karel Kutsar ja kolmas 62 punktiga Gert Krestinov. MX2 klassis teenis etapivõidu 72 punktiga Joosep Pärn, teise koha sai 67 punktiga Jan Jakobson ja kolmanda koha 62 punktiga Kaarel Tilk.”

Tanel Leok ja Joosep Pärn võitsid motokorossi Eesti meistrivõistluste teise etapi (MX Mania 1.07.23)

“Kohal oli mitu Euroopa tippsõitjat ja mul õnnestus kvalifikatsioonis välja sõita seitsmes aeg.”

Pärnu motomees kihutas Hollandi krossil (Joel Kukk, Pärnu Postimees 27.02.23)

“”Kui esimeses sõidus olin veidi krambis ega leidnud kohe õiget rütmi, siis teises oli tunne palju vabam ja ma suutsin arvestatavat kiirust lõpuni hoida. Üleminek uude klassi on kulgenud üllatavalt sujuvalt ja 2023. aasta GasGas MC 250F on suurepärane mootorratas,” kinnitas Pärn.”

Krossisõitja Joosep Pärn istus võimsama tsikli sadulasse (Joel Kukk, Pärnu Postimees 16.02.23)

2022

“Pärnu motoklubi noorsportlane Joosep Pärn sõlmis lepingu Hollandi tiimi Pol Motorsiga. 16aastane pärnakas hakkab sealse klubi värvides Gas Gas tsiklil kihutama Hollandi võidusõitudel ja Saksamaa ADACi sarja võistlustel. “On uhke tunne, et mind usaldatakse. Teen omalt poolt kõik, et see usaldus end õigustaks,” lausus mitmekordne Eesti meister oma fännilehel.”

Spordi lühiuudised (Pärnu Postimees 16.11.22)

“MX2 arvestuses saavutas noor pärnakas Joosep Pärn kolmanda koha, teda edestasid Meico Vettik (KTM) ja Rait Kaimer (Motoworks RT).”

Krossisõitjatel oli tegus nädalavahetus (Joel Kukk, Pärnu Postimees 24.10.22)

“Kodukamara krossidel oli MX liiga Haanja etapil võidukas pärnakas Joosep Pärn juunioride konkurentsis.”

Krossisõitjatel oli viljakas nädalavahetus (Joel Kukk, Pärnu Postimees 20.06.22)

“Suurte soolode klassis pani kahe sõidu kokkuvõttes oma paremuse maksma kodurajal kihutanud Joosep Pärn.”

Kolmapäevakross meelitas rajale pea poolsada motosportlast (Joel Kukk, Pärnu Postimees 26.05.22)

2021

“Koos MX2-ga rajal olnud MX125 klassis võitis mõlemad sõidu lätlane Uldis Freibergs (Husqvarna), kellele järgnesid sõitudest võrdsed punktid kogunud Romeo Karu (Husqvarna, VKJ Racing) ja Joosep Pärn (KTM, Pärnu MC).”

Tihemetsas selgusid hooaja esimesed motokrossimeistrid (Motoveeb 4.09.21)

“MX125 klassis sõitis Pärnu motoklubi tulevikulootus Joosep Pärn kolmanda auhinna vääriliselt.”

Krossimehed kihutasid pjedestaalile (Joel Kukk, Pärnu Postimees 4.09.21)

“Juunioride võidukihutamisel tuiskas mõlemas sõidus esimesena finišisse Pärnu motoklubi tulevikulootus Joosep Pärn, pjedestaali madalamad astmed kuulusid Raimonds Blumfeldsile Lätist ja Richard Paadile klubist KTL Racing.”

Pärnumaa motosportlased tõid Tihemetsa krossilt seitse auhinda (Joel Kukk, Pärnu Postimees 8.08.2021)

“MX125 klassis tegi hea võistluse Joosep Pärn (KTM), kellele oli see esimeseks hooajaks suuremal tsiklil, kui ta ületas lõpujoone kummaski 18. kohal, mis andis talle kokkuvõttes 19. koha.”

Eesti krossisõitja tuli juunioride MMil esikuuikusse (Postimees, 2.08.21)

“Koos MX2 klassiga olid rajal ka 125cc klassi sõitjad ja ka seal läks esikoht Lätti. Parim oli kahe sõidu kokkuvõttes 50 punktiga Uldis Freibergs (KTM), teise koha sai 44 punktiga Romeo Karu (VKJ Racing) ja kolmas 38 punktiga Joosep Pärn (Pärnu Motoclub, KTM).”

Motokrossi Eesti meistrivõistlused said vägeva alguse Karksi-Nuias (MX mania 19.06.2021)

“Itaalia Meistrivõistluste Mantova etapp oli üks osa minu treeninglaagrist. Ajasõiduks ei olnud vist veel üles ärganud ja jäin 0,05 sekundiga A-finaali ukse taha. B-finaali stardid läksid mõlemad aia taha, ise ka ei tea miks. Esimeses sõidus suutsin teisena lõpetada. Teises sõidus läksin esikoha meest natuke liiga uljalt ründama ja kuna tema ei olnud ka loobuja tüüp, siis pühkisime mõlemad poodiumist suu puhtaks. See oli minu esimene start võrriga, sain siit kuhjaga kogemusi ja arusaama et arenguruumi veel on.”

Eestlaste kommentaarid Itaalia MV viimaselt etapilt (MX mania 15.03.2021)

2020

“Isadepäev on Sindis elavas Pärna peres seotud motokrossiga. Kuna koolipäeva 14aastasel perepojal Joosepil pole, avaneb võimalus minna pärast hommikust koogisöömist koos isaga krossirajale trenni.”

Isa ja poja süda tuksuvad mootori rütmis (Kristo Niglas, Pärnu Postimees 7.11.2020)

Intervjuu (Terevisioon 15.09.2020)

“Soomes kimbutasid noort krossisõitjat tehnilised probleemid, aga sellegipoolest suutis ta esimeses sõidus teise koha ning teises sõidus kolmanda koha saada, mis tähendas üldarvestuses, et temast sai esimene välismaalasest Soome meistrivõistluste 85cc klassi võitja.”

14-aastane Eesti motosportlane tegi Soomes ajalugu (Delfi Sport 14.09.2020)

“Eesti meistrivõistlused võitis Pärn 241 punktiga, edestades lähimat konkurenti 30 silmaga. Soome meistrivõistlused kogus ta 226 punkti, edestades teist kohta kõigest 2 punktiga.”

14-aastane Eesti motosportlane tegi põhjanaabrite juures ajalugu (Postimees Sport 14.09.2020)

“Laupäeval, 12. septembril toimus Eesti motokrossi meistrivõistluste viimane etapp Langel. 14-aastane Joosep Pärn võitis nii kvalifikatsiooni kui mõlemad sõidud. Meistritiitel oli tegelikult kindlustatud juba pärast esimest sõitu. Kui võistlus lõppes, kiirustati laeva peale, et järgmiseks päevaks Soome meistrivõistluste viimasele etapile jõuda.”

14-aastane krossisõitja Joosep Pärn saavutas nii Eesti kui Soome meistritiitlid (TV3 uudised 14.09.2020)

„Noorte 85 ccm klassis oli mõlemas sõidus parim lõunanaaber Janis Reisulis, teiseks tuli jalga vigastanud ja valuga võidelnud pärnakas Joosep Pärn ja kolmanda koha sai Tristan Uiga klubist Motoextreme.“

Motomehed tõid Tihemetsa krossilt viis auhinda (Joel Kukk, Pärnu Postimees 21.08.2020)

„Noorte 85cc klassis ei leidunud vastast lätlasele Janis Reisulisele (KTM). Mõlemad sõidud lõpetas teisena päeva esimeses pooles jalale liiga teinud ja valuga võidelnud Joosep Pärn (KTM, Pärnu MC) ning kummaski sõidus oli kolmas Tristan Uiga (Husqvarna, Motoextreme).“

Tanel Leok võitis Tihemetsa motokrossi (Postimees Sport 21.08.2020)

„Noorte 85cc klassis ei leidunud vastast lätlasele Janis Reisulisele (KTM). Mõlemad sõidud lõpetas teisena päeva esimeses pooles jalale liiga teinud ja valuga võidelnud Joosep Pärn (KTM, Pärnu MC) ning kummaski sõidus oli kolmas Tristan Uiga (Husqvarna, Motoextreme).“

Tanel Leok võitis Tihemetsa motokrossi (Delfi Sport 21.08.2020)

„Laupäeval Türil Eesti meistrivõistluste etapil 85 ccm masinaklassis kindla esikoha saavutanud Pärnu motoklubi võidusõitja Joosep Pärn kihutas pühapäeval võidukalt Soome meistrisarja kolmandal osavõistlusel.“

Joosep Pärn tõi Soomest etapivõidu (Joel Kukk, Pärnu Postimees 4.08.2020)

„Juunioride 85ccm masinaklassis võitlesid mõlemas sõidus esikoha eest Pärnu motoklubi tulevikulootus Joosep Pärn ja Tristan Uiga klubist Motoextreme. Kui esimeses heitluses suutis Uiga pärnakat napilt edestada, siis teises võttis meie poiss revanši ja pälvis tänu sellele etapivõidu.“

Motosportlased kihutasid Türi krossil pjedestaalile (Joel Kukk, Pärnu Postimees 2.08.2020)

„85cc klassis heitlesid esikohale mõlemas sõidus Joosep Pärn (KTM, Pärnu MC) ja Tristan Uiga (Husqvarna, Motoextreme). Kui esimeses suutis Uiga konkurenti napilt edestada, siis teises tuli noormehel sõiduviga ning esimene oli Pärn, kes pälvis ka tänu sellele etapivõidu.“

FOTOD | Türil sõideti motokrossi soolotsiklite etapp (Karl Aavik, Delfi 2.08.2020)

„85cc-klassis heitlesid esikohale mõlemas sõidus Joosep Pärn (KTM, Pärnu MC) ja Tristan Uiga (Husqvarna, Motoextreme). Kui esimeses suutis Uiga konkurenti napilt edestada, siis teises tuli noormehel sõiduviga ning esimene oli Pärn, kes pälvis tänu sellele etapivõidu. Kahe sõidu kokkuvõttes oli kolmas mõlemas sõidus sama koha saanud Romeo Pikand (KTM, Viljandi VMK).“

GALERII JA VIDEO ⟩ Endine Eesti tippsõitja käis üle aastate esimest korda rajal (Postimees Sport 2.08.2020)

„Juunioride 85ccm masinaklassis heitles Pärn esikoha nimel Eelis Viemeröga. Avasõidu suutis meie poiss võita, kuid teises sõidus tuli tal tunnistada soomlase nappi paremust ja nii jäi ta etapi kokkuvõttes teiseks.“

Pärnakad kihutasid Soome krossil mehiselt (Joel Kukk, Pärnu Postimees 21.07.2020)

„Esimene start ja lätlane, kes on natuke pisem ning veidi kergem saab stardis ees minema, kuid kohe läheb Joosepiga pusimiseks. Mõne hetke pärast saavadki pidurdusmaal küljed kokku korraks ja Joosep reageerib sellele samuti krossimehelikult, nii et … ma päris täpselt ei näinud seda, kuid Ozolinš kukub ja kaotab mõned kohad. Joosep saab selle sõidu rahulikult teha, suht koht. […] Teine start ja Ozolinš pääseb ees minema, Joosep Pärn tema taga. Ja see on nüüd üks imeline sõit. Kogu sõit käib neil kahel tuline võitlus. Lätlasel väga hea sõidutehnika aitab teda seal, kus jõust puudu jääb, kuid Joosepi sõit on jällegi natuke vabam ja nii läheb eelviimase ringini välja, kus Ozolins täpselt samas kohas, kus esimene sõit oli pisike intsident, laseb ratta alt, Pärn pääseb mööda ja võtab võidu.“

Castrol Motokrossi EMV II etapp Pärnu (LoeMX 21.07.2020)

„85ccm masinaklassis võidutses pärnakate suureks rõõmuks Joosep Pärn, teiseks tuli lätlane Markuss Ozolins ja kolmas koht kuulus Tristan Uigale.“

Pärnu Kuninga tiitli võitis taas lätlane (Joel Kukk, Pärnu Postimees 20.07.2020)

„85cc klassis võidutses pärnakate suureks rõõmuks ka avaetapil poodiumi kõrgeimale astmele tõusnud Joosep Pärn (KTM, Pärnu MC). Kui avasõidust tuli talle kindel võit Tristan Uiga (Husqvarna, Motoextreme) ja lätlase Markuss Ozolinsi (Husqvarna) ees, siis teises saabus lahendus alles viimasel ringil, kui liidrina kihutanud Ozolins kukkus samas kohas, kus avasõidus ja teda jälitanud Pärn tõusis esimeseks ja võitis ka teise sõidu. Kuna esiduo vahe jälitajatega oli väga suur, siis oli Ozolins siiski kindlalt teine ning Uigale kuuluse seekord kolmas koht. Kahe sõidu kokkuvõttes võidutses Pärn, Ozolinsi ja Uiga ees.“

FOTOD JA VIDEO | Pärnus peetud motokrossi meistrivõistluste etapil võidutsesid Krestinov ja Talviku (Delfi 19.07.2020)

„Pärnu motoklubi tugevamatest sõitjatest lähevad laupäeval koduraja juunioride 85 ccm konkurentsis võistlustulle Joosep Pärn ja Lennart-Samuel Talviku. MX1 klassis ihkab tunamullust võitu korrata Kullas ja MX2 tsiklite sõitudes on favoriit Jörgen-Matthias Talviku.“

Kuninglik kross meelitab ässad Pärnusse kihutama (Joel Kukk, Pärnu Postimees 15.07.2020)

„85cc klassis sõitis Joosep Pärn teise koha vääriliselt.“

Kohalikud krossisõitjad tegid Soome meistrivõistlustel puhta vuugi (Märt Pilme, Pärnu Postimees 13.07.2020)

„85cc klassis võitis etapi Joosep Pärn (KTM, Pärnu MC), kes avasõidus oli kindlalt parim, kuid teises võitles esikohale avasõidu kolmanda Romeo Pikandiga (KTM, Viljandi VMK) ning suutis siiski oma paremuse lõpuks kindlalt maksma panna.“

FOTOD | Eesti meistrivõistlused motokrossis said Karksi-Nuias vägeva alguse (Delfi 5.07.2020)

„Juunioride 85 ccm masinaklassis pani kahes sõidus oma paremuse maksma Pärnu motoklubi tulevikulootus Joosep Pärn, teiseks tuli Romeo Pikand Viljandist ja kolmas oli Tristan Uiga klubist Motoextreme.“

Motomehed kihutasid Karksi-Nuia krossil pjedestaalile (Joel Kukk, Pärnu Postimees 5.07.2020)

„Pärnu motoklubi tulevikulootus Joosep Pärn võitis Stelpe krossirajal Läti juunioride meistrivõistluste esimesel etapil teise auhinna.

Noor pärnakas alustas võistluspäeva kvalifikatsiooni võiduga. Esimeses sõidus tunnistas Pärn vaid lõunanaabri Markuss Ozolinsi nappi paremust ja kolmandana tuiskas finišisse Viljandi noormees Romeo Pikand. Pärna klubikaasane Tristan Loob teenis üheksanda koha punktid. Paraku leidsid rajakohtunikud, et Pärn rikkus kollase lipu reeglit, ja ta langes kuus kohta tahapoole. Teises sõidus jätkus Ozolinsi ja Pärna tuline heitlus esikoha nimel, mis lõppes pärnaka võiduga.“

Joosep Pärn kihutas Läti krossil mehiselt (Joel Kukk, Pärnu Postimees 30.06.2020)

„Noorte võidukihutamisel pani Pärnu motoklubi tulevikulootus Joosep Pärn mõlemas sõidus oma paremuse maksma.“

Motosportlased jahtisid Kolmapäevakrossi auhindu (Joel Kukk, Pärnu Postimees 18.06.2020)

„Juunioride ehk väikeste soolode klassis pani pärnakas Joosep Pärn mõlemas sõidus oma paremuse maksma, talle järgnesid Sõmerpalu klubi tulevikulootused Sebastian Leok, Kaspar Uibu ja Mark Peterson.“

Kolmapäevakrossi karikasari kogub tuure (Joel Kukk, Pärnu Postimees 4.06.2020)

„Väikeste soolode konkurentsis pani oma paremuse maksma kodurajal sõitnud Joosep Pärn, järgnesid Gregor Kuusk Redmotost ja võitja klubikaaslane Tristan Loob.“

Motomehed avasid võistlushooaja Pärnus (Joel Kukk, Pärnu Postimees 28.05.2020)

2019

Motomehed kihutasid Kolmapäevakrossil (Pärnu Postimees 24.05.2019)

Joosep Pärn kihutas Leedu krossil mehiselt (Pärnu Postimees 21.05.2019)

Noored motomehed teenisid Haanjas kolm auhinda (Pärnu Postimees 12.05.2019)

Olerex motokrossi noortesarja teine etapp toimus rajudes ilmaoludes (Delfi 11.05.2019)

Joosep Pärn kihutas Ukrainas mehiselt (Pärnu Postimees 8.05.2019)

Kaks noort motokrossisõitjat jõudis Ukrainas esikümnesse (ERR 7.05.2019)

Joosep Pärn Ukrainas viies (Eesti MF 6.05.2019)

Motomehed võitsid avaetapil kolm poodiumikohta (Pärnu Postimees 29.04.2019)

FOTOD | Tanel Leok võitis motokrossi meistrivõistluste avaetapi (Delfi 28.04.2019)

Motopoisid teenisid Holstre-Nõmmel neli poodiumikohta (Pärnu Postimees 22.04.2019)

Motomehed jätsid 13 auhinda koju (Pärnu Postimees 19.04.2019)

Jan Jakobson ja Kevin Saar võidutsesid hooaja esimesel kestvuskrossil (ERR 14.04.2019)

Motomehed kihutasid pjedestaalile (Pärnu Postimees 13.04.2019)

Park noppis mootorrataste jäärajasõidus kaks esikohta (Postimees 3.02.2019)

Motomehed jätsid kümme auhinda koju (Pärnu Postimees 2.02.2019)

Pärnumaa motomehed kihutasid Vilaski krossil pjedestaalile (Pärnu Postimees 22.10.2019)

Motosportlased jahtisid Kolmapäevakrossi auhindu (Pärnu Postimees 17.10.2018)

Motosportlased kihutasid kodusel maratonil pjedestaalile (Pärnu Postimees 15.10.2019)

Pärnakad kihutasid USAs ja Belgias mehiselt (Pärnu Postimees 9.10.2018)

Eesti läheb Noorte rahvuste krossile kaitsma Open klassi esikohta (Eesti MF 2.10.2018)

Motomehed jahtisid Kolmapäevakrossi auhindu (Pärnu Postimees 20.09.2019)

hajõe suurte tõusude ja langustega rajal pandi punkt motokrossi noortesarjale (Eesti MF 2.09.2018)

Motosportlased jahtisid Kolmapäevakrossi auhindu (Pärnu Postimees 30.08.2019)

Kolmapäevakrossi võitsid Karl Saat ja Joosep Pärn (Pärnu Postimees 24.08.2018)

Motomehed jätsid 16 auhinda koju (Pärnu Postimees 23.04.2018)

Harku vesistes tingimustes selgusid motojääraja Eesti meistrid ja karikavõitjad (Eesti MF 15.03.2018)

Kodulinna motosportlased võitsid kuus poodiumikohta (Pärnu Postimees 11.03.2018)

Jäärajasõit Pärnu jõel pakkus meeliköitvaid vaatemänge (Pärnu Postimees 1.03.2018)

Motomehed jätsid seitse auhinda koju (Pärnu Postimees 25.02.2018)

2017

Eesti noortekoondis sai Rahvuste karikal viienda koha (Eesti MF 9.10.2017)

Raskel motokrossi noortesarja finaaletapil selgusid võitjad (ERR 11.09.2017)

Joosep Pärn ja Richard Paat pidasid Sõmerpalus kõva lahingu (Delfi 7.08.2017)

Motopoisid kihutasid tippseltskonnas (Pärnu Postimees 31.07.2017)

Lange motokeskuses selgusid tänavused juunioride motokrossi maailmameistrid (Eesti MF 31.07.2017)

Galerii: eestlased sekkusid motokrossi juunioride MMil kõrgesse mängu (Postimees 30.07.2019)

TÄISPIKKUSES | Juunioride maailmameistriks krooniti Langel Itaalia tulevikutäht (Delfi 30.07.2017)

Lange motokeskuses selgusid juunioride motokrossi maailmameistrid (ERR 30.07.2017)

Juunioride MM-i finaali jõudis kaheksa Eesti sõitjat (ERR 30.07.2017)

Pärnu poiss kihutas Euroopa tippkonkurentsis (Pärnu Postimees 24.07.2017)

Kolm Eesti noort motokrossisõitjat karastusid Euroopa tippkonkurentsis (ERR 24.07.2017)

Kolm eestlast kindlustas koha noorte motokrossi EM-finaalis (ERR 10.07.2017)

Selgus Eesti juunioride koondis kodusteks motokrossi maailmameistrivõistlusteks (Delfi 22.06.17)

Selgunud on juunioride motokrossi maailmameistrivõistluste koondis (Eesti MF 19.06.2017)

Motopoisid tõid Türi krossilt auhindu (Pärnu Postimees 12.06.2017)

Noor krossisõitja tegi Euroopa sarjas korraliku sõidu (Sakala 24.05.2017)

Noored krossimehed jäid EM-il pjedestaalilt ülinapilt välja (ERR 22.05.2017)

Joosep Pärnal jäi EM-i avaetapil poodiumist puudu 1, Romeo Karul 2 punkti (Eesti MF 21.05.2017)

Motopoisid teenisid Kuimetsa krossil kaks auhinda (Pärnu Postimees 16.05.2017)

Motomeeste kolmapäevasari läks täistuuridel käima (Pärnu Postimees 15.05.2017)

Pärnu poiss tõi Mulgikrossilt võidu (Pärnu Postimees 17.04.2017)

Motomehed tõid jäärajalt kolm auhinda (Pärnu Postimees 13.02.2017)

Kullamaal avati mootorrataste jäärajasõidu hooaeg (Eesti MF 12.02.2017)

Lastetuba: lahedad lapsed (ERR 16.01.2017)

2016

Jaffa noortesarja Järva-Jaani etapi võitis Aleksis Araids (Motorsport 2.08.2016)

Tanel Leok võidutses Sõmerpalu staadionikrossil (LõunaLeht 8.07.2016)

Jaffa noortesarja viies etapp Tihemetsas läks hästi korda (Eesti MF 4.07.2016)

Jaffa noortesarja neljas etapp pakkus ülipõnevaid võidusõite (Eesti MF 30.05.2016)

2015

Noorte motokrossi karikavõistlused jätkusid Ida-Virumaal (Eesti MF 11.08.2015)

Eesti poisid võistlesid maailma suurimal noortekrossil (Delfi 14.07.2015)

Eesti poisid võistlesid maailma suurimal noortekrossil Prantsusmaal (ERR 14.07.2015)

Laste motokross: vahel närvesööv, kuid jagab rohkem positiivseid elamusi! (ajakiri Sport 6.2015)

2014

Kurgla rada sai motokrossivõistluse ajaks uue hüppekoha (Sõnumitooja 15.10.2014)

2013

Tanel Leok ja sõbrad heategevuskrossil selgusid viimased motokrossi Eesti meistrid (Postimees 15.10.2013)

2012

Eesti noored krossisõitjad Kirde-Euroopa parimate hulgas (Õhtuleht 2.07.2012)