ADAC MX Masters Bielstein

(English in blue)

Samm õiges suunas. Kvalifikatsioon läks hästi ja sain oma grupis 12. koha. Esimene sõit sujus hästi, sõitsin 12. kohal, aga kahjuks kukkusin õnnetult ja pidin sõidu katkestama. Pühapäeval oli keha veel kange, aga sõitudest vastavalt 17. ja 20. koht. Hea meel on näha, et on toimunud kõva areng ja ootan põnevusega Eesti meistrivõistlusi Pärnus. Aitäh!

A step in the right direction. Qualifying went well, secured the 12th place in my group. The first race started strong, kept the 12th position, but unfortunately it ended with a crash. I was still sore on Sunday, but managed to secure 17th and 20th places for 22nd overall. I’m happy with the progress and looking forward to the Estonian championship in Pärnu in two weeks’ time. Thanks!

Marmorest, Mehka, Pol Motors, PM.motorsport, Liqui Moly Eesti, Skovex, Portage Veod OÜ, Agnemi Rakennus, Automaailm, ACM Metal, Parts Europe, Risanti Motopood, Klaara-Manni Puhke- ja Seminarikeskus, Howden kindlustusmaakler, G&G Füsioteraapia, No Escape Racing, Deft Family Europe, Motosepp OÜ, Tori vald, Jan Kotka, Marko Kaarneem, Täringu Takso, Pärnu Motoclub


(foto/photo: Niekfotografie)