Esimest korda Lieropis // First time in Lierop

Lieropi rahvusvaheline kross on tehtud. Olen kogu aeg arvanud, et Lommel on üks raskemaid radu, aga ma polnud lihtsalt Lieropis veel sõitnud …

Võidusõidust on kahetised tunded. Ühest küljest on olnud arengut ja ka kohad on tegelikult paremad, kui ise loota julgesin. Teisest küljest sain aga väga selge pildi ette, kui pikk maa veel minna on.

Ajasõidust 19. koht, võistlussõitudest vastavalt 21. ja 17. koht. Õppisin võistlusest palju ning olen edaspidisteks jälle paremas vormis.

Suured tänud kohapealsele teamile Pol Motors ja kodumaistele toetajatele tänu kellele ma sellisel tasemel võistelda saan.

The Lierop international race is done. I’ve always thought that Lommel was one of the hardest tracks, but I just hadn’t been to Lierop yet…

I have mixed feelings about the race. On one hand, I made progress and did better than I thought I would. On the other hand, I still have a lot of room for improvement.

I finished 19th in the time practice and 21st and 17th in the races. Overall, the race taught me a lot and I’m grateful for the experience.

I want to thank my team Pol Motors and all the other sponsors! Thanks to you I can compete at this level.

Marmorest, Mehka, Pol Motors, PM.motorsport, Liqui Moly Eesti, Skovex, Portage Veod OÜ, Agnemi Rakennus, Automaailm, ACM Metal, Parts Europe, Risanti Motopood, Klaara-Manni Puhke- ja Seminarikeskus, Howden kindlustusmaakler, G&G Füsioteraapia, Motosepp OÜ, Tori vald, Jan Kotka, Marko Kaarneem, Pärnu Motoclub

(foto/photo: Niels Ooms Mxfoto)