Euroopa MV tsoonivõistluste II võidusõit

Selline näeb välja rada Siauliai äärelinnas, lahedate mäest üles ja alla hüpetega ja pinnasega, mille üle võib vaidlema jäädagi, et mis rehv alla panna. Euroopa MV tsoonivõistluste teine võidusõit toimus sel nädalavahetusel just selsamal rajal.

Võitlesin terve nädalavahetuse mingi salapärase viiruse ja saabunud palavusega. Laupäeval ei saanud kuidagi hoogu üles, kvalifikatsiooni start läks ka veel kehvasti, nii et pühapäevaks oli mul 15. stardikoht.

Pühapäeva hommikul vabatrennis näitasin neljandat aega ja see tõstis tuju. Esimene start ei õnnestunud kõige paremini, aga tegin järjest möödasõite ja lõpuks viies koht, millega võis rahul olla. Teises stardis sain stardivõidu, aga kiiretega tempot hoida ei suutnud ja sain ka korraliku “haamri”. Lõpetasin siiski seitsmendana ja kokkuvõttes kuues koht.

Megatänud sponsoritele ja kõigile pöidlahoidjatele!

Minu sponsorid: Automaailm, Liqui Moly, Skovteknik, ACM Metal, Marmorest, Toit’s, Saku Autokeskus, Parts Europe, Risanti, Piesta, Klaara-Manni Puhke- ja Seminarikeskus, Linnamehe Puhkekeskus, Motosepp ja Pärnu MC